הרשמה נוכחית למחזור אוקטובר 2023 תאריכים: 27-29/10

מהות התהליך היא לתת לך את הכלים להיות המטפל של עצמך, ולהתגבר על כל חסם רגשי או מנטלי. כל לחץ, כאב, פחד או כעס הטמונים בתוכך יכולים להתפוגג ולהשתחרר ממך… עליך ללמוד איך להניע את האנרגיה הזו. ובדיוק בשביל זה קיים התהליך 

איזון חומר רוחני

איך חייך יראו לאחר הסדנה?

כדי לחוות שינוי מהותי בחיים שלך, עליך ללמוד איך המערכות בנו עובדות (רצון, מחשבה, רגש, מעשה) ולדעת איך לתפעל אותם נכון בזמן אמת. למזלך הכלים הנכונים קיימים כבר אלפי שנים. מוזמנ/ת לקרוא איך החיים שלך הולכים להראות לאחר הסדנה

תתגבר על כל פחד ומכשול עם חיוך

תפעל מהלב ובאותנטיות

תאהב את כל הצדדים שבך

תמצא את הכוחות היחודיים שלך

תחיה בשלווה פנימית

תחיה בביטחון בלי צורך להראות

תלמד להיות המטפל של עצמך ולהתקדם

תלמד למגנט כל דבר שתרצה

תתחיל לחיות מתוך תודעת שפע

מה אנשים מספרים על התהליך:

"אני ממש רואה תוצאות. פחות חשוב לי לשתף בסטורי...הרגעים הם יותר שלי"

"אני מרגיש שאני מאמין בעצמי"

בואו נכיר בעובדות. רב האנשים בארץ ובעולם, לא חיים את החיים שהם רוצים לחיות, את החיים שמגיע להם לחיות. אז נשאלת השאלה : למה זה קורה? התשובה היא שאנחנו לא באמת שולטים בעצמנו או במחשבות שלנו, מהסיבה הפשוטה ש-95% מהחיים שלנו מנוהלים על ידי תת המודע שלנו! וכל עוד לא נלמד לשלוט בו, לא נצליח להשיג את מה שאנחנו רוצים.. בין אם מדובר בלהצליח לקום בבוקר עם מוטיבציה וחיוך, ובין אם מדובר בשינוי יותר עמוק כמו לפתח ביטחון עצמי גבוה או התגברות על פחדים וחרדות.. בעקבות המצב נפלה בידי התובנה שהייעוד שלי בעולם הזה הוא לעזור לכמה שיותר אנשים להתחבר לעצמם, ולחיות חיים יותר מלאים, עוצמתיים ואנרגטיים. ובמשפט אחד, לחיות בתדר גבוה. אני אלווה אתכם תהליך עוצמתי שבמהלכו תצליחו לתכנת את תת המודע שלכם בעזרת מספר טכניקות שכבר שינו למאות אנשים את החיים, ובכך להחזיר לעצמם את השליטה בחיים וליצור מציאות חדשה! מחכה להיפגש איתכם, באהבה מתן.

להרשמה לתהליך ולקביעת פגישה אישית עימי (ללא עלות!)

לאחר מילוי הטופס תועבר לדף שריון פגישה אישית, בה נכיר יותר לעומק ונוודא את התאמתך לתהליך איזון חומר רוחני.

נכון לתאריך ה 29/6 נותרו 9 מקומות למחזור אוקטובר
 

אז מה בתכלס?

הסדנה המלאה: איזון חומר רוחני

3 ימים במרחב מדהים בצפון בשם "בהר" (כן, כולל לינה ופנסיון מלא!) שבהם תקבל:
שדרוג חווית המציאות שלך
מציאת הייעוד שלך והניצוץ האלוקי שבך
כלים פרקטיים להתגברות על חסמים פנימיים
חיבור עמוק יותר לעצמך ולרגשות שלך
שווי הסדנה - 2,980 ש"ח

תהליך הליווי האישי

לאחר הסדנה, נתחיל בתהליך הליווי אישי למשך 3 חודשים שלמים. עד ליישום מוצלח של הכלים בחיים האישיים שלך. שווי הליווי האישי - 2,680 ש"ח

בונוס

גישה לקורס המוכר והאהוב ששינה למאות אנשים את החיים
בשם "מציאת הניצוץ האלוקי" - שווי הבונוס - 2,480 ש"ח

״איך אתה יכול לעזור לי?״

מגיע לכם לחיות מתוך ביטחון עצמי בלתי מותנה בסביבה ובגורמים חיצוניים, למצוא את עצמכם, את הייעוד שלכם, לעשות מה שאתם אוהבים, להיות מאושרים ולחיות בשפע שלא נגמר! וכמובן, לחיות מתוך סיפוק וחיבור לנשמה שלכם ולאור האין סוף של הבורא.

למה אני עושה את זה?

אני עושה זאת מהסיבה הפשוטה שזה הוא הדבר

החשוב לי ביותר.

 להביא כמה שיותר אנשים למצב תודעתי

מורחב ולאחדות ואהבה עם כל מה שקיים. להפיץ אור בעולם !

זה ההגשמה שלי. האושר שלי וסיבת קיומי.

אנחנו כאן כדי להפיץ את השפע האין סופי של הבורא

אבל החלק הכי הכי חשוב, שבזכותו אני יודע בידיעה שלמה שהתוכנית יכולה לעזור, היא שניסיתי את הכל בעצמי, על עצמי ועל מאות אנשים שליוויתי. הכלים הללו קיימים אלפי שנים ומגיעים אלינו מחכמת הקבלה.

אז איך הכל התחיל?

לילה אחד, כשהלכתי לישון, חלמתי חלום ששינה את חיי. חלמתי על עצמי יושב בטבע ופשוט חווה מעין סופה שמאחדת את כל האלמנטים: עפר, אויר, אש ומים. ממש כל המציאות החומרית פשוט התחברה ליחידה אחת. באותו רגע הבנתי! הכל מחובר. כולנו חלק של אותו השלם.

מה שראיתי באותם רגעים, באירוע הזה, הימם אותי לחלוטין.

בשנייה אחת נפל לי האסימון.

הבנתי מה היא הסיבה לכל הסבל העצום שהעולם חווה. הנפרדות, הדאגה לעצמי, לאגו, ל”אני” היא השורש לכל המחלות והייסורים במציאות שלנו. נדרשים כלים שכליים ורגשיים מאוד עמוקים שיעזרו לנו ליצור מציאות אחרת. פתוחה יותר, מאושרת יותר.

מאותו היום, התחלתי ללמוד בצורה מאוד מעמיקה, על תחום התודעה ותת המודע. כבר עברו מאז כמעט 7 שנים, בהם זכיתי ללמוד במגוון רחב של כלים מאוד עוצמתיים ששינו לי ולמאות אנשים שלוויתי את החיים.

חשוב לי שתדע, התהליך הזה הוא לא “עוד” סדנה או קורס… מדובר בכלים מאוד עוצמתיים שישנו את המצב ההוויתי שלך. אתה לא תהיה אותו האדם לאחר התוכנית. כמובן שתצטרך לעמוד ביעדי התכנית. ואל תדאג, אני תמיד אהיה פה ללוות אותך.

מדובר בשינוי מהשורש. מהמקום העמוק ביותר בנפש. רב הכלים הגיעו לעולמנו מחכמת הקבלה, הם קיימים כבר 2,000 שנים ועזרו למיליוני אנשים בארץ ובעולם.

השנים האחרונות היו עבורי ציון דרך מדהים, לא הכסף עניין אותי ולא שום דבר אחר מלבד השינוי שאני עתיד ליצור בחייהם של אנשים.


אז בוא נתקדם מפה

שווי כל התהליך בעלות רגילה, כולל כל חלקיו הוא 8,140 ש”ח.

אך בגלל רצון לגעת בכמה שיותר נשמות, החלטתי

להוזיל את עלות התהליך ל 2,480 ש”ח בלבד, ואני באמת לא מאמין שאני נותן את כל הערך בעלות הזו…
 

– סדנה משנת חיים לעבודה רגשית בת 3 ימים הכל כלול בצפון (שווי 2,980 ש”ח)

– גישה לתוכנית לבניית ביטחון עצמי בלתי מותנה “מציאת הניצוץ האלוקי” (שווי 2,480 ש”ח)

– ליווי אישי עימי למשך 3 חודשים שלמים (שווי 2,680 ש”ח)

 

לא כדאי לך לפספס את ההזדמנות הזאת.

עלות התהליך לאורכו הוא רק 27.5 ש”ח ליום!

(2,480 לחלק ל 90 ימים)

כמה הבריאות הרגשית והנפשית שלך שווה לך? אני מניח שהרבה הרבה יותר…

הסדנה הזאת יכולה לשנות את תפיסת המציאות שלכם ולעזור לכם להתגבר על כל חסם או תקיעות

השיטה הייחודית נבנתה במשך 6 שנים, ומורכבת מכלים בני 2,000 שנים ששינו את חייהם של מיליוני אנשים במהלך ההיסטוריה.

הגיע גם תורך להנות מהפירות שלהם.

 

השיטה בנוייה משלושה חלקים עיקריים

העולם הרגשי

ראשית, עלינו לעבוד על ניקוי וטיהור הלב שלנו. אנו סוחבים איתנו מטענים גדולים מהעבר ואם לא נלמד איך לנהל את העולם הרגשי שלנו, לא נוכל להשתחרר לחלוטין ולפתוח דף חדש. לכן, קודם כל נכיר את המערכת הרגשית שלנו ונדע איך לתפעל אותה בצורה המיטבית ביותר.

עם הזמן והתרגול, תוכלו ממש לדעת איך לשחרר אנרגיה (רגש) תקוע

בזמן אמת (בתוך סיטואציה) ולעלות לרמת תודעה גבוהה יותר.

 

העולם השכלי

טבעו של המין האנושי הוא לפעול בצורה אוטומטית, מתוך תת המודע. העולם המערבי האינטנסיבי מכניס אותנו למערכת עצבים הנקראת המערכת הסימפטטית (מערכת הלחץ שלנו). המעבר למערכת הרגיעה, הנקראת המערכת הפרה-סימפטטית, היא

שלב הכרחי לבניית תודעה חדשה

לכן במהלך התהליך שנעבור, נלמד בצורה הפרקטית ביותר, איך ניתן להיכנס למערכת הזו וממש לדעת איך לנווט את המחשבות שלנו כדי ליצור מציאות מלאה יותר, עשירה יותר ופשוט לחיות חיים הרבה יותר מוארים!

דבר נוסף הוא השפה שלנו, לשפה שבה אנו משתמשים, יש משמעות עצומה לעתיד שאנו יוצרים, עבור החיים שאנו רוצים לחיות.

המוח בוחר להשתמש במילים שמחליטות עבורנו מראש כיצד נתמודד עם סיטואציות שונות. לכן הדיוק בשפה מעצב אותנו ואת רמת התודעה של המוח שלנו, מכין אותו להתמודד ולהיות נוכח.

אי אפשר לחיות בעתיד כאשר עסוקים כל היום בעבר, חוויות העבר בנו את מי שאנחנו היום, ויש סיבה שהתוצאות שהשגתם בחיים הן תמיד אותן תוצאות. זאת מכיוון שהמוח שלכם חווט לצורה מסוימת על מנת לשרוד, ומגיל צעיר אתם מתרגלים, כמו שריר במכון כושר, את אותן תבניות ומחזקים את הקשרים החשמליים (הלא טובים) בין הנוירונים במוח.

עולם העשייה

“אחרי המעשים נמשכים הלבבות”

בשלב השלישי, לאחר שלמדנו איך לתפעל את המערכת השיכלית והרגשית שבנפש שלנו, נתחיל לאחד את כל החלקים וממש ליישם את כל הכלים בכל סיטואציה בחיים. נתחיל לפעול מתוך התודעה הגבוהה. נוריד את הכל לשטח. הלכה למעשה. נעבור ממצב תודעתי מלחיץ ושלילי, לעתיד חדש, רגוע, חיובי, שמח, מלא שפע ואהבה.

במילים אחרות,

כחלק מהשינוי נרצה ללמוד כיצד לבנות קשרים חדשים במוח, שיוצרים לנו סיטואציות חיוביות בחיים. מתוך אינסוף האפשרויות נלמד לבחור במה שאנחנו רוצים, ולא מה שהתקבע לנו במוח. חלק מן הבניה מחדש, הוא בפרקטיקה של להעביר לעצמנו שליטה מלאה על חיינו ומה שאנו מזמנים מן היקום.

מקורות הידע:

בשש השנים האחרונות למדתי בצורה מאוד אינטנסיבית על תחום הרוחניות, התודעה ותת המודע ממיטב המורים. בניהם חוקר המוח ד”ר ג’ו דיספנזה, מנטור לפסיכולוגיה קין רמזי, ד”ר עודד קרבצ’יק, אימון מנטלי, אימון רגשי ועוד…

אך גולת הכותרת, מקור המידע העיקרי יותר שאני מסתמך עליו בתהליכים, מגיע מחכמת הקבלה (הזוהר הקדוש) שהגיע אלינו דרך התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי.

החכמה הנעלת הזאת, מלמדת אותנו בצורה הפרקטית ביותר איך עלינו לפעול בעולם הזה, כדי להגיע לרמות האושר החיבור הגדולות ביותר. איך נוכל להתגבר על כל חסם מנטלי, לחיות חיים מלאים ומאושרים מהמקום העמוק ביותר.

“וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ

 

השילוב בין השיטות, מביא לשינוי אמיתי הן מהצד המדעי פיזיולוגי של המוח והן מהצד הפרקטי שימושי של תהליכים פורצי דרך אלו.

 

מי אמר שלא נהיה חברים בהמשך הדרך?

אתם לא לבד, היכולת שלכם להגיע לאן שאתם רוצים תגיע עם עזרתם של אנשים אחרים, גם אם אתם חושבים שאתם הכי חזקים בעולם וכל החיים שלכם הייתם זאבים בודדים,  זאת בדיוק הסיבה  לנסות ולגעת בעוצמות שלא ניסיתם.

 

 

במחקרים של ד"ר דיספנזה

במחקרים של ד"ר דיספנזה, הוא בודק גלי מוח של משתתפים בסדנאות שלו, וגילה סנכרון של גלי המוח. יש לשיטה זו הצדקה אבולוציונית, ונכון להיום גם תוצאות חיוביות. בזמן שמישהו אחד עובר תהליך – כל הקבוצה בסנכרון יחד. במסגרת הסדנה יש כח מאוד חזק לקבוצה וכשאחד המשתתפים עובר תהליך משמעותי גם שאר חברי הקבוצה עושים צעד נוסף אל עבר השינוי שלהם.

בני אדם הם כמו בצל

בני אדם הם כמו בצל

מבחוץ יש איזו מסכה שהדבקתם על עצמכם כדי להתגונן מפני העולם, וככל שיורדים ומקלפים קליפות מגיעים למהות האדם. לשורש.

אנו נעבור יחד תהליך לקילוף הקליפות, “ההסתרים” או בשם אחר “המסכות” הקיימות בתוך כל אחד מאיתנו כמנגנון הגנה הישרדותי המובנה בDNA שלנו, מדובר בתהליך שדורש אנרגיה רבה, גם של המשתתף, גם של המאמן וגם של הקבוצה. אך התוצאות לא יאחרו לבוא

מייסד הסדנה - מתן שקד

מתוך כתבה ב”וואלה”

מטפל תודעתי

לומד מעל 7 שנים (בצורה אינטנסיבית) על תחום התודעה ותת המודע, עברתי מספר הכשרות: אימון המנטלי, אימון רגשי, תכנות תת המודע, FTC ובעיקר אלפי שעות לימוד בחכמת הקבלה. ולמרות כל הלימודים שחוויתי, אני יכול להעיד בצורה מוחלטת, שהניסיון מול מאות המאומנים בשנים האחרונות, סיפק לי למידה הרבה יותר משמעותית. זכיתי ללוות בהצלחה מאות אנשים לביטחון עצמי בלתי מותנה בסביבה, להגשמה עצמית, לחיבור גבוהה יותר עם עצמם ולבורא! וכל הפלא הזה קורה דרך הקהילה שלי המונה כיום מעל 21,000 חברים.

שימו לב – הסדנאות מלאות כולן כחודש לפני הזמן, תתפסו את מקומכם וקפצו על ההזדמנות.

מי חשב שכפתור בודד וטופס הרשמה באינטרנט שינה לכל כך הרבה אנשים את החיים.
השלב הבא הוא לשריין את מקומך בתהליך הקרוב. (:
במידה ונותר מקום בסדנה, לאחר מילוי הטופס תועבר לדף רכישה מאובטח.

קבלו מדריך פרקטי לעבודה רגשית ללא עלות!